Přednášky

 

ČAJOVNA POD STOLEM 

VÁS ZVE

2.2.2016 OD 18:00 NA BESEDU S
ASTROLOGEM ROBERTEM ISFAHANIM
LÁSKA A VZTAHY DLE ASTROLOGIE
 
 
VELKÉ NÁMĚSTÍ 44, STRAKONICE. TEL.:731767023
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Přednáška pana Roberta Isfaháni na téma Astrologie, drahokamy a amulety

 

Středa 13. května od 19.00 hod, Čajovna ve Věži, Na Výšinách 1, Praha 7

 

Téma se týká působení drahokamů na duševní a astrální tělo člověka a jejich využití při ochraně osudu, štěstí a prosperity každého z nás. Při přednášce se budou servírovat čaje uvařené ze vzácných a léčivých drahokamových vod.
Vyjde-li nám dostatek času, účastníci přednášky si sami vyzkouší meditaci na osobní drahokam nebo mandalu, navrženou dle posvátných postupů. Přednáška přináší osvětlení jednoho z nejzáhadnějších témat mystického umění starověku, individuální výroby osobních amuletů a bude vyprávět o zkušenostech a výsledcích s praktickým užitím těchto mimořádných uměleckých předmětů.

Astrolog Robert Isfaháni se zaměřuje na výrobu osobních amuletů a rozbor projektů a investic v podnikání. Náplní jeho práce astrologa jsou rozbory osobních, partnerských a karmických horoskopů, zaměření na profesní orientaci a nadání. Prošel tantrickým šamanským výcvikem a osvojené dovednosti z těchto oblastí využívá dodnes. Zabývá se také principy duchovní posvátné architektury a jejich využití při stavbě domů, odstiňování zón podloží a výběrem drahokamů do staveb. Hlavní oporou v jeho práci jsou mu astrologické znalosti a posvátná věštba Iťing, využívá své bohaté zkušenosti s principy karmy, jasnovidných vidění a zasvěcení do účinků drahých kamenů. V současnosti se zaměřuje na působení drahokamů na duševní a duchovní bytost člověka jako prostředku ochrany zdraví, prosperity a kvality života. Podle horoskopu a vyzařování aury člověka vybírá sestavy drahokamů,
které vyrovnávají vzniklou nerovnováhu, karmickou zátěž a způsobují tak duchovně-duševní proměnu osobnosti. Poskytuje konzultace pro soukromé podnikatele, aby jim zajistil úspěchy v projektech a dlouhodobých plánech.

 

 

Láska, vztahy a sex v horoskopu

Vzájemné souvztažnosti planet a znamení v horoskopu dvou lidí nám mohou odhalit, jaké okolnosti budou provázet vzájemnou existenci a soužití dvou jedinců.

 

Planety nám odpoví na jednu z nejdůležitějších otázek:

- budeme si spolu rozumět?

- splní mi partnerství má očekávání?

- bude fungovat soulad mezi mnou a mým partnerem?

 

Znalost astrologie, karmického výkladu a věštby nám dokáže odhalit tajemství, které jsou pro nás těžko rozluštitelná a vyjasnit mnoho nezodpovězených otázek, které v každém vztahu vznikají.

Tak se můžeme dozvědět, jaké minulé inkarnace ovlivňují příznivě i nepříznivě naši současnost a na co bychom měli být opatrní.

V rámci přednášky si samozřejmě najdeme prostor a čas i na důležité otázky návštěvníků a dostaneme se i k řešení některých praktických příkladů.

Astrologie a drahokamy

Astrolog Robert Isfaháni se zaměřuje na výrobu osobních amuletů a rozbor projektů a investic v podnikání. Náplní jeho práce astrologa jsou rozbory osobních, partnerských a karmických horoskopů, zaměření na profesní orientaci a nadání. Prošel tantrickým  šamanským výcvikem a osvojené dovednosti z těchto oblastí využívá dodnes. Zabývá se také principy duchovní posvátné architektury a jejich využití při stavbě domů, odstiňování zón podloží a výběrem drahokamů do staveb. Hlavní oporou v jeho práci jsou mu astrologické znalosti a posvátná věštba Iťing, využívá své bohaté zkušenosti s principy karmy, jasnovidných vidění a zasvěcení do účinků drahých kamenů. V současnosti se zaměřuje na působení drahokamů na duševní a duchovní bytost člověka jako prostředku ochrany zdraví, prosperity a kvality života. Podle horoskopu a vyzařování aury člověka vybírá sestavy drahokamů, které vyrovnávají vzniklou nerovnováhu, karmickou zátěž a způsobují tak duchovně-duševní proměnu osobnosti. Poskytuje konzultace pro soukromé podnikatele, aby jim zajistil úspěchy v projektech a dlouhodobých plánech.

 

 

 

Poradna Roberta Isfahaniho v Olomouci

Centrum Scarabeus,Dolní náměstí 11, schůzky dle domluvy. Nutná rezervace na 777 55 85 89.

Informace: Jana Langerová  774688517* centrumskarabeus@seznam.cz 

https://www.centrum-skarabeus.cz

 

Záznam přednášky o drahokamech v Českém rozhlase Pardubice ze 24.1.2013 zde

 

Pravidelné meditace na sluneční pránu a světlo.

Každý den v Olomouci za slunečného počasí, většinou dopoledne. Světlo Prozřetelnosti nám pomáhá rozpouštět karmické nánosy, jenž způsobují problémy, nemoci a utrpení v životě pomocí podpory, posílení sjednocení světel duše, čarkamů. Vhodné pro všechny zájemce. Většinou se scházíme venku, místo a čas se můžete dozvědět když zavoláte.

Chcete být informováni o přednáškách z astrologie? Pošlete mi svůj telefon, email nebo adresu na mobil 777558589 a budete dostávat pravidelné zprávy.