Robert Diamond (Robert Zapletal)

 

Astrologii studuji od roku 1997. Od roku 1999 jsem začal pracovat s klienty v oblasti osobních, partnerských a profesních horoskopů.

Absolvoval jsem vzdělání v oblasti tantrického výcviku, masáží a meditací. Získal šamanské zasvěcení do různých technik, včetně léčby a řešení problémů.

Věnuji se řešení neobvyklých událostí jako strašení či jiných nezvyklých projevů, otázkám vlivu patogenních zón na kvalitu života člověka a odstínění jejich následků. Toto téma  přetrvalo dodnes.

Od roku 2006 dále rozšiřuji své schopnosti v oblasti posvátné čínské věštby I-ťing, numerologie a výroby osobních amuletů.

V současnosti zpracovávám horoskopy osobní, partnerské, profesní a karmické, karmickou diagnostiku, zabývám se účinkem drahých kamenů a léčbou jejich pomocí, zaměřuji se na partnerské vztahy a určení profese z horoskopu na základě minulých vtělení, navrhuji osobní talismany a amulety, počítám metodu plánování početí a řeším problémy s neplodností metodou Dr. Jonáše, již jsem sám upravil a přesnil tak časová rozmezí v jednotlivých dnech. Na otázky a problémy aplikuji věštbu I-ťing, jenž má mnohonásobně vyšší vypovídací schopnost než samotný horoskop. K tomu patří i diagnóza otázek minulých vtělení klientů.

V profesní oblasti jsem schopen řešit otázky personálního výběru, vztahů se zaměstnanci a jejich prospěšnost, posuzovat vhodnost zamýšlených projektů firmy, analyzovat vztahy s dodavatelskými firmami nebo jiné dle požadavků klienta.

Zvláště pak je možné velmi přesně určit, jaká je kompatibilita zaměstnance a firmy, což je směrodatné pro délku pracovního poměru a kvalitu odvedených výsledků.

Při řešení otázek kombinuji více metod, nebo využívám ty, jenž jsou pro daný případ nejvhodnější. Díky tomu mohu zodpovědět i ty, k nimž jsou k dispozici omezená data nebo je málo vstupních informací, tedy datum, místo čas narození.

Čím přesnější zadání, tím přesnější může být odpověď. Proto je nutné co nejpřesnější specifikace dotazu, čímž se dá zajistit co nejpřesnější odpověď.

Konzultace dělám v Rožnově a Olomouci, ale dojíždím také kdekoliv jinde, nejčastěji do Ostravy, Prahy a Brna.